Jump to content
Sign in to follow this  
.1337

heartless - Grove Street

Recommended Posts

1.Întrebări din viața reală:

• Prenumele tău, vârsta și localitatea de reședință: Ma numesc Vlad, am 15 ani si sunt din Alexandria.
• Ocupatia din prezent (elev/student/angajat): Student.
• Cum îți petreci timpul liber? (exceptând SA:MP-ul): Iesind afara cu prietenii si pe youtube.
• Care sunt planurile și idealurile tale referitoare la următorii 5 ani?: Ma gandesc sa continui sa ma joc samp, insa sa ma axez si pe scoala, pentru a lua note cat mai bune si a lua bacul.
• Spune-ne câteva calităti definitorii ale personalitatii tale: Ma consider inteligent, rapid, respectuos si rabdator.

2.Întrebări din aplicație:

• De ce ai aplicat pentru această funcție?: Deoarece doresc sa aduc cati mai multi membri in mafii si in special in Grove Street.
• Cu ce ești diferit de alți jucători (aplicanții)?: Cu nimic, toti avem sanse egale.
• Ce așteptări ai de la colegii tai?: Sa fie intelegatori.
 Care consideri că sunt cele mai importante caracteristici ale unui lider?: Rabdarea, inteligenta si maturitatea.
 În ce interval orar activezi cel mai mult pe server-ul nostru?: 19-22
 Care sunt planurile tale de viitor, in cazul in care vei obtine această funcție?: Doresc sa popularizez serverul cat pot de mult si sa aduc membrii in mafii pentru a sustine waruri.
 De ce ai ales și de ce ai continuat să joci pe server-ul nostru?: Deoarece imi place de staff, este unul intelegator si capabil si imi place foarte mult gamemode-ul serverului si playerii.
 Ce te deranjează la server-ul nostru? (orice părere): Faptul ca nu prea ai cu cine sa sustii waruri si nici raportul in Taxi/PD. 
 De ce consideri că ești potrivit și că meriți funcția de lider?: DEoarece ma consider destul de matur si inteligent pentru aceasta functie.
 Dacă ar fi să alegi un comportament, care te-ar defeni ca și lider, ce ai prefera să fii, prietenosul sau băiatul dur? (motivează-ți alegerea):Cel prietenos, deoarece vreau sa ma inteleg foarte bine cu membrii si sa se simta relaxati, nu presati de mine.

3.Întrebări despre joc:

Nickname pe server: heartless
 Cate ore jucate ai?: 40
 De cat timp joci pe server?: De prin august.
 Link catre profilul tau de panel: -
 Link catre profilul tau de forum:  http://diamondplay.ro/forum/index.php?/profile/33-1337/
 Care este cea mai mare realizare a ta: Sa am helper pe server.
 Descrie-ți în minim 50 de cuvinte, caracterul fictiv (din SA:MP): heartless este un baiat cumsecade si zambitor, insa doar el stie prin ce a trecut pana sa ajunga asa. A copilarit intr-o familie saraca fara posibilitati, insa a reusit cumva sa isi aduca familia pe picioare la doar 12 ani ai sai. Acum are 15 ani si nu duce lipsa de nimic. Este un baiat cu capul pe umeri, care a invatat de mic sa se confrunte cu viata. Acesta are acum o iubita frumoasa cu care isi petrece marea parte din timp.

4.Întrebări de cultură general:

• Ce înseamnă respectul pentru tine?: Pentru mine, respectul inseamna sa iei in considerare sentimentele, nevoile, ideile, dorintele cuiva.
 Cum definești viața în trei cuvinte?: Fericire, bunatate, povara
 Dacă ar fi să alegi între bani, fericire și viață veșnică, care ar fi opțiunea aleasă de tine și de ce?: Viata vesnica, deoarece nu suport gandul de a muri, iar fericicrea si bani se fac din lucruri simple. 
 Cum poți remedia un conflict?: Sa tac primul si sa imi asum vina, chiar daca nu este a mea.
 Ce înseamnă comunicarea pentru tine?: Sa ma inteleg si sa comunic bine cu toate persoanele din jurul meu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...